404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Лікування і профілактика алергії
Тетяна і Ольга - рідні сестри, але живуть вони зовсім по-різному. Таня вранці займається прибиранням будинку і скидається пил зі своєї колекції статуеток. Потім вона йде гуляти в парк зі своїм собакою, насолоджуючись легким вітерцем, що несе запахи з найближчих полів і з лісу. А вечорами вона влаштовується в зручному кріслі перед телевізором зі своєю пухнастою кішкою, якої так подобається спати на колінах хазяйки.

Найшкідливіші продукти
Усе саме приємне в цьому світі або аморально, або веде до ожиріння. Ви досить часто чули таку поширену жарт. Дійсно, часто трапляється, що самі смачні продукти є й самими шкідливими.

Кому потрібна пластична хірургія
Хто з нас хоча б раз у житті не мріяв виправити щось в своїй власній зовнішності? Когось не влаштовує занадто широкий або довгий ніс, комусь не подобаються відстовбурчені вуха або ж зайва округлість стегон або живота.

Лікування врослого нігтя
«Доброго дня! У мене велика проблема: ніготь вріс у великий палець правої ноги, моторошно болить і заважає ходити. Порадьте, що робити? »- Таке повідомлення зустрічається майже на кожному медичному форумі. Вам, шановні читачі, напевно, теж знайома проблема «врослого нігтя». Часто ми просто не помічаємо починається слабкий біль у пальцях ніг і нічого не робимо на ранній стадії, а звертаємо увагу тільки, коли палець починає опухати і нестерпно боліти.

Профілактика кліщового енцефаліту та хвороби лайма
Енцефалітний кліщ - смертельно небезпечне комаха-паразит. На території держав країн СНД і Балтії поширений практично повсюдно, хоч і вогнищево (не суцільно). Дізнатися його не важко, він має характерну буру або коричневе забарвлення, довгасте тулуб діаметром від двох до п'яти міліметрів з темною плямою біля основи голови. Пересувається кліщ повільно, всього кілька міліметрів в секунду, тому його ще можна встигнути помітити і прибрати з себе або свого одягу до того, як він встигне вибрати місце і присмоктатися.


   2010